Audyty IT, Zabezpieczenia IT, Audyty IT/OT, Zgodność z NIS2, Sprawdzone rozwiązania

 

Spokój w prowadzeniu biznesu

 

Regularna dbałość o cyberbezpieczeństwo zapewni Twojej firmie spokój i zgodność z aktualnymi wymogami prawnymi względem posiadanej infrastruktury IT.

Jako specjaliści w branży bezpieczeństwa, doradzamy i dostarczamy rozwiązania dostosowane do potrzeb zarówno względem zagrożeń fizycznych, jak i cyfrowych.

Nasza bezpośrednia współpraca z liderami rynku bezpieczeństwa IT zapewni Twojej firmie dobór optymalnych i skutecznych narzędzi oraz kompatybilność z obowiązującymi regulacjami cyberbezpieczeństwa.

 

Cyberbezpieczeństwo dopasowane do potrzeb

Pełna odpowiedzialność za skuteczność działania systemu analityki obrazu.

Audyty infrastruktury IT

Utrzymuj koszty ochrony w niskim, stałym abonamencie.

Dobór optymalnych rozwiązań

zmniejszenie strat

Pełna zgodność z regulacjami

 

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów

ESET antywirus logo

 

Globalny lider ochrony antywirusowej i producent zabezpieczeń nowej generacji do szyfrowania danych, EDR, XDR oraz 2FA. Z oprogramowania tej marki korzysta już ponad 5 mln użytkowników w Polsce.

Dzięki rozwiązaniom ESET wdrożonym przez naszych specjalistów wzmocnisz ochronę Twojej firmy przed atakami phishing'owymi, oprogramowaniem typu ransomware, zagrożeniami zero-day i ukierunkowanymi atakami.

Zobacz stronę producenta: ESET Digital Security

2

 

Europejski lider w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, oferujący innowacyjne rozwiązania ochrony sieci klasy Next Generation Firewall i UTM.

Firewall urządzeń Stormshield skutecznie kontroluje ruch sieciowy i działa jako bariera ochronna przed potencjalnymi zagrożeniami.

IPS (Intrusion Prevention System) monitoruje i reaguje na nieautoryzowane próby dostępu do sieci, a VPN (Virtual Private Network) zapewnia bezpieczne połączenia zdalne oraz szyfrowaną komunikację między oddziałami firm.

System raportowania Stormshield umożliwia gromadzenie i analizę danych dotyczących ruchu sieciowego oraz zdarzeń bezpieczeństwa, co ma bezpośredni wpływ na możliwość podjęcia właściwych decyzji zabezpieczających firmę przed zagrożeniami.

4

 

Producent rozwiązań klasy PAM (Privileged Access Management), pozwalających na kontrolę nad dostępem uprzywilejowanym w ramach organizacji.
PAM Senhasegura oferuje zaawansowane mechanizmy uwierzytelniania, w tym wieloskładnikową weryfikację tożsamości, zwiększając poziom bezpieczeństwa.
Rozwiązanie zapewnia silne szyfrowanie danych, chroniąc je przed nieautoryzowanym dostępem oraz wspiera autoryzację na zasadzie najmniejszych przywilejów, minimalizując ryzyko nadmiernego dostępu do zasobów.
Dodatkowo dynamiczne hasła i rotacja haseł w Senhasegura przyczyniają się do zwiększenia odporności na ataki hakerskie oraz osiągnięcia zgodności z normami regulacyjnymi dotyczącymi bezpieczeństwa i prywatności danych.

Zabezpiecz Twoją firmę przed incydentami

krok_1

Rozmowa z ekspertem ds. cyberbezpieczeństwa

krok_2

Propozycja rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo Twojej firmy

krok_3

Precyzyjne wskazanie podatności i wdrożenie niezbędnych środków zaradczych

 

Sprawdź, czy Twoja firma podlega dyrektywie NIS2 i osiągnij pełną zgodność

 

Dyrektywa NIS2, czyli Druga Dyrektywa o Bezpieczeństwie Sieci i Systemów Informatycznych, wprowadza szereg wymogów technologicznych i procesowych dla wielu firm działających na terenie Unii Europejskiej już w 2024 roku.

Weryfikacja, czy Twoja firma podlega wymogom tej dyrektywy, może okazać się kluczowa dla utrzymania obecnych kontrahentów Twojej firmy oraz uniknięcia wysokich kar za nieprzestrzeganie NIS2.

Jeżeli chcesz skonsultować czy norma NIS2 dotyczy również Twojego przedsiębiorstwa to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów.

Działamy na rzecz zapewnienia spójności z obowiązującymi przepisami, a nasza wiedza i doświadczenie są dostępne, aby wesprzeć Twoją firmę w spełnieniu wymogów tej ważnej dyrektywy.

 

Nasze marki:

deltaprime logo

overwatch.one logo