Niższe koszty, Większe bezpieczeństwo, Nowoczesna technologia

 

Redukcja kosztów ochrony

Do kolejnych podwyżek stawek ochrony fizycznej zostało:

00

days

00

hours

00

minutes

00

seconds

 

Pomagamy firmom skutecznie

zmniejszyć wydatki na ochronę 

wykorzystując sprawdzone technologie

 

Ciągły wzrost stawek, a z drugiej strony dynamiczny rozwój technologii spowodował, że firmy niepotrzebnie korzystające z usług ochrony fizycznej tracą setki tysięcy złotych rocznie.

Tymczasem, ochrona elektroniczna zwiększa bezpieczeństwo chronionych obiektów i zmniejsza koszty ochrony średnio aż o 82%. 

Z powodzeniem może być stosowana w każdym rodzaju przedsiębiorstwa, od zakładów produkcyjnych, przez budynki biurowe, magazyny, po parkingi i farmy fotowoltaiczne.

Zaledwie jeden taki system, to odpowiednik całej grupy czujnych agentów ochrony, rozstawionych w każdym zakątku chronionego obiektu.

Działając nieprzerwanie, w pełnej gotowości i bez jakiegokolwiek zmęczenia - zapewnia stały, najwyższy poziom bezpieczeństwa za ułamek ceny alternatywnych rozwiązań.

AdobeStock_405699789

Dosłownie zmieniamy ochronę fizyczną na elektroniczną

separator_v2
 

Praktycznie każdy z obowiązków agenta ochrony jesteśmy w stanie zastąpić tańszym w użytkowaniu rozwiązaniem systemowym. Zobacz jak to robimy:

 

Zobacz jak to robimy

Zapewniamy kompleksową obsługę wdrożenia ochrony elektronicznej - od doboru rozwiązań, przez instalację systemu, aż po abonamentową usługę ochrony obiektów.

 

Mamy prosty i sprawdzony plan działania

Poznaj 3 proste kroki w kierunku oszczędności

krok_1

Spotkanie z doradcą

Na spotkaniu nasz doradca zapozna się z charakterystyką pracy Twojej firmy, obecnymi systemami zabezpieczeń oraz oczekiwaniami względem jej ochrony.

krok_2

Projekt rozwiązań

Otrzymasz bezpłatny projekt, z którego dowiesz się które z rozwiązań będą dla Twojej firmy optymalne i jak dobrana przez nas technologia wpłynie na jej bezpieczeństwo oraz budżet.

krok_3

Wdrożenie systemu

W ustalonym terminie wykonamy instalację wybranego rozwiązania, a nasze centrym monitorowania zadba o pełne bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa.

Zobacz, co czyni naszą usługę wyjątkową:

Wzrost bezpieczeństwa
Wzrost bezpieczeństwa
CCTV z analityką obrazu
System analityki obrazu
Natychmiastowe interwencje na zagrożenia.
Natychmiastowe interwencje
Opieka serwisowa w abonamencie
Opieka serwisowa w abonamencie
Pełna odpowiedzialność za skuteczność działania systemu analityki obrazu.
Odpowiedzialność za działanie systemu
Utrzymuj koszty ochrony w niskim, stałym abonamencie.
Abonament w stałej wysokości

Zastanawiasz się, czy ochrona elektroniczna sprawdzi się również w Twojej firmie?

 

Szybką i rzetelną odpowiedź otrzymasz podczas bezpłatnej konsultacji online z naszym ekspertem ds. ochrony elektronicznej.

Jeżeli zechcesz, wykona dla Ciebie niezobowiązujący projekt systemu ochrony Twojej firmy wraz z opisem jego działania i prognozą oszczędności wynikającą z jego wdrożenia.

Chroń Twój biznes technologią, która zapewni mu najwyższy poziom bezpieczeństwa i niski koszt usługi.

 

Co o naszych rozwiązaniach mówią Klienci?

Bardzo nam zależało na zwiększeniu bezpieczeństwa naszej firmy w zakresie ochrony. Zmiana ochrony fizycznej na elektroniczną, czyli systemy założone i obsługiwane przez Deltarpime miały w tym swoją 100% zasługę.
Sebastian Żur
Prezes Zarządu w Elprosys
Dzięki wdrożeniu rozwiązań świadczonych przez Deltaprime w końcu mamy kontrolę nad dostępem do różnych pomieszczeń tylko dla osób upoważnionych, ale też i pogląd na żywo do tego, co ma miejsce na zakładzie.
Andrzej Serwatka
Właściciel w Jano
Deltaprime od 2020 roku pełni nadzór na monitoringiem wizyjnym całego zakładu. W tym okresie wprowadzonych zostało wiele innowacyjnych rozwiązań znacząco podnoszących poziom bezpieczeństwa oraz usprawniających pracę zakładu.
Tomasz Wójcik
Prezes Zarządu w Granit Strzegom
Inwestycja w systemy monitoringu wizyjnego szybko się zwróciła, a dzięki wolnym środkom przeznaczonym dotychczas na ochronę mogliśmy zainwestować w rozwój naszej firmy. Systemy okazały się być dobrym rozwiązaniem.
Krzysztof Masłowski
Prokurent w NPL Nova
W 2020 r. zaufaliśmy firmie Deltaprime i powierzyliśmy jej swoje bezpieczeństwo podpisując kontrakt w zakresie ochrony. (...) Przyniosło to wymierne korzyści w postaci sporych oszczędności przy zachowaniu pełnej ochrony obiektu.
Konrad Szafrański
Dyrektor Operacyjny w Scafom-Rux Polska
Oszczędności wynikające ze zmiany sposobu ochrony były motorem napędowym dla całego projektu. Po wdrożeniu okazało się jednak, że korzyści wynikające ze skuteczności rozwiązań stały się równie istotne co zmniejszenie kosztów.
Janusz Wójcik
Prezes Zarządu w Fabryka Drutu Gliwice
Zamiana ochrony fizycznej na elektroniczną okazała się być strzałem w dziesiątkę. Odkąd posiadamy niezawodne systemy nie musimy się martwić, że w momencie pojawienia się zagrożenia zawini czynnik ludzki i zostanie ono niedostrzeżone.
Wojciech Wójcik
Właściciel w P.W. Zof-Stal
Zostały u nas wdrożone nowatorskie systemy ochrony elektronicznej, dzięki którym usprawnionych zostało u nas wiele procedur w tym zakresie. Rozwiązania te nie mają sobie równych wśród tradycyjnych koncepcji ochrony.
Paweł Kołek
Wspólnik w Volhartmetal
 

Masz pytania?

Umów bezpłatną konsultację on-line z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

 

 

Chcesz być na bieżąco?

Dołącz do naszego newsroomu, otrzymuj solidną dawkę wiedzy i bądź o krok przed innymi.

Dołączam

Nasze marki:

deltaprime logo

overwatch.one logo