Kilka słów o DELTAPRIME

Nasza historia sięga 2003 roku kiedy to podczas studiów swoje początki aktywności zawodowej rozpoczynaliśmy jako agenci ochrony. Przechodząc przez różne szczeble kariery w wielu firmach z branży napotykaliśmy się na przestarzałe technologie oraz podejście do usługi rodem z lat 90-tych ubiegłego wieku.

Widząc potrzebę bardziej efektywnych i skutecznych rozwiązań przyszedł czas na stworzenie czegoś własnego z uwzględnieniem tego czego rynek ochrony nie miał do zaoferowania. Dziś wiemy już, że był to strzał w dziesiątkę. Wiemy również, że to dopiero początek tego co chcemy osiągnąć.

Firma DELTAPRIME składa się obecnie z kilkunastu niesamowicie zaangażowanych ludzi. Wspólnie tworzymy najlepsze rozwiązania na rynku.

Nieustannie staramy się rozwijać nasze usługi systematycznie udoskonalając wszystkie ich elementy. Już dziś pod wieloma aspektami – w szczególności w zakresie skuteczności rozwiązań jak i cyberbezpieczeństwa – nie mamy sobie równych.

Mamy ambicje aby na przestrzeni kilku nadchodzących lat stać się najbardziej rozpoznawalną marką na rynku ochrony. My nie boimy się technologii – my ją tworzymy.

Jesteśmy tu dla Was!

01. Zero kompromisów

W zakresie bezpieczeństwa nie godzimy się na żadne kompromisy. Systemy muszą zapewniać maksymalną ochronę.

02. Skuteczność

Nie eksperymentujemy na naszych klientach. Każdy, nawet najdrobniejszy elementy systemu musi być przez nas przetestowany zanim na stałe trafi do konfiguracji.

03. Pełna jawność

Mówimy prawdę i nie opowiadamy bajek. Skupiamy się na nawiązywaniu wieloletnich relacji a takie wymagają pełnej transparentności współpracy.

04. Pełne zaangażowanie

Wierzymy, że dobra obsługa klienta przyczyni się do naszego sukcesu. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na szybką reakcję i pomoc w każdych okolicznościach.

Poniższe wartości są potwierdzeniem
naszej skuteczności

440

Sygnałów alarmowych miesięcznie

96

Uzasadnionych interwencji

0

Powstałych szkód

Nasi klienci

Zamień ochronę fizyczną na elektroniczną

Sprawdź niższe koszty ochrony nawet o 80%

Skontaktuj się z nami